Obróbka grafiki

Nadruk wymaga projektu graficznego. Nie chodzi jedynie o jego wizualny, estetyczny aspekt. Projekt graficzny, który ma stać się podstawą dla wykonania nadruku na koszulkę, kubek, czy zestaw puzzli, musi charakteryzować się określonymi właściwościami, takimi jak odpowiednie proporcje, format pliku czy jakość. O wszystkich tych wymogach zostaniesz oczywiście poinformowany w toku współpracy.

Otrzymasz od nas informacje o tym, jak przygotować projekt graficzny, by Twój wydruk prezentował się okazale i atrakcyjnie. Choć możesz, to nie musisz wgłębiać się w te szczegóły. Zapewniamy, że dostarczone materiały jesteśmy w stanie zmodyfikować w odpowiedni sposób – na przykład wykonamy obrys projektu, który pomoże w stworzeniu wersji wektorowej. Zawsze masz wgląd w ewentualne modyfikacje!

Wykonywanie projektów

Masz pomysł na grafikę, ale nie wiesz jak wprowadzić go w życie lub nie masz na to czasu? Uruchomiliśmy usługę wykonywania projektów graficznych od zera. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, jasno przedstawisz swą wizję, a my postaramy się jej sprostać – na tyle, na ile to możliwe. Wszystkie nasze propozycje muszą oczywiście uzyskać Twoją zgodę. Jesteśmy wyczuleni na każdą uwagę i przygotowani, by służyć poradą i wyczuciem.

Wszelkie opłaty za tę usługę uzależnione są od stopnia koniecznego zaangażowania naszych grafików. Kosztorys sporządzamy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Wytwarzamy nadruki na wszelkiego rodzaju gadżety, koszulki, torby i kubki reklamowe.
Częstochowa, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław – gdziekolwiek jesteś, zdołamy Cię sprawnie i rzetelnie obsłużyć.

Kubki reklamowe