Co robimy?

Chcesz wykonać nadruki na koszulki bawełniane i poliestrowe, kubki, torby materiałowe, poduszki, długopisy, breloczki, magnesy czy inne przedmioty i gadżety reklamowe?

Pragniesz wyrazić swój światopogląd lub styl życia, potrzebujesz dostosowanych do okoliczności upominków, organizujesz jakiś konkurs i masz pomysł na ciekawe nagrody? Cokolwiek Cię motywuje, odezwij się do nas i wyszczególnij, co i na czym chcesz nadrukować. Jesteśmy w stanie wykonać bardzo szerokie spektrum produktów!

Skontaktuj się z nami, wyślij projekt graficzny lub zdjęcie, wybierz technologię nadruku, materiały i powierzchnie. Nie wiesz co i jak? Spokojnie!

Ile to kosztuje?

Nasza branża to branża częstych różnic i niejednoznaczności, dlatego nie sposób wykonać sztywnego, stałego cennika. Już sama różnorodność i bogactwo oferowanych produktów zmuszają nas do każdorazowego wycenienia usługi. Ale jest to tylko z korzyścią dla Twojego zlecenia – cena uzależniona jest bowiem od wybranych przez Ciebie (a zaproponowanych przez nas) technologii zadruku czy jakości materiałów. Istotna jest również czasochłonność zlecenia i nakład.

Na ostateczny koszt wpływ ma także zakres opieki graficznej, jaką roztoczymy nad Twoim zamówieniem. Dowiedz się o niej więcej!

Pamiętaj, że zawsze dokładnie opisujemy działania, jakie mamy zamiar podjąć. Działania te wymagają Twojej akceptacji – podobnie jak wycena całości projektu, którą otrzymasz niemal bezzwłocznie.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Nie masz jeszcze stworzonego projektu nadruku lub obawiasz się, że nie jest najlepszej jakości? Możesz zlecić jego wykonanie czy obróbkę nam. Grono obdarzonych wizją grafików stworzy i przetworzy Twoje pomysły w klarowną całość. Albo zastąpi Cię w tworzeniu pomysłów. Przygotowanie projektu graficznego – sprawdź!
  • Nie jesteś pewien, czy potrafisz dobrać metodę nadruku na kubku, torbie, koszulce lub zwyczajnie nie masz czasu czy ochoty się tym zajmować? Między innymi właśnie dlatego powstała Manufaktura nadruków! Wysokiej jakości kubki, torby, koszulki z nadrukiem – w Częstochowie to teraz pewna sprawa. Dobieramy i wybieramy, pytamy i odpowiadamy, doradzamy i wyceniamy – za każdym razem w zakresie, jaki sam nam wyznaczysz. W kwestii obsługi trzy rzeczy pozostają niezmienne. Rzetelnie, terminowo i konkretnie.
  • Najlepiej, jeśli chcesz, opowiedz nam o przeznaczeniu i funkcji docelowego produktu. Bazując na dziesięcioletnim doświadczeniu w poligrafii, wiedzy o metodach nadruku, kreatywnym, elastycznym podejściu i zmyśle marketingowo-estetycznym, będziemy w stanie tak pokierować Twoim zamówieniem, byś otrzymał dokładny opis i wycenę naszych propozycji. Analizujemy wszystkie Twoje uwagi, bo naszym celem jest produkt odzwierciedlający Twoje życzenia. Będziesz zadowolony!

Nasza usługa jest kompleksowa i przejrzysta! Otrzymasz od nas wszystkie informacje, krok po kroku, punkt po punkcie. Sprawdź naszą ofertę – dowiesz się tam więcej o jakości nie tylko proponowanych produktów, ale także naszej działalności. Przeczytaj również o technologiach, z których korzystamy, gdy tworzymy na przykład nadruki na koszulkach.

Częstochowa, ale i cały kraj mogą się z nami kontaktować e-mailowo i telefonicznie. Zapraszamy!

Kubki reklamowe