Kubki z nadrukiem

Żywe, naturalne kolory, nadruki trwałe, odporne na mycie w zmywarce. Od jednej sztuki!

Kubki z nadrukiem w Czestochowie

W Częstochowie i gdziekolwiek indziej w kraju kubki służą do konsumowania napojów – to jasne. Jasne jest też to, że sporo osób ma swój ulubiony kubek – z wizerunkiem postaci z filmu, zdjęciem z pamiętnych wakacji, logiem Twojej firmy. Stworzymy wybrany przez Ciebie nadruk na kubku. Dokładnie i z dbałością o wysoką jakość.

Kubki z nadrukiem wykonujemy już od jednej sztuki. Przy niewielkich nakładach wykonujemy nadruki na klasycznych kubkach ceramicznych o pojemności 330 ml. W ofercie posiadamy kubki białe, a także z opcją barwienia. Barwione mogą być: ucho + górny rant, wnętrze lub połączenie tych opcji – ucho i wnętrze.

Kubki są gładkie i śnieżnobiałe, pozbawione wad, nierówności i porów charakterystycznych dla tanich kubków niskiej klasy. Nadruki na kubkach nie blakną i nie odbrawiają się, są trwałe i odporne na mycie, również w zmywarkach. Kolejna ważna rzecz, to odwzorowanie kolorów. Jeżeli drukujemy na kubkach zdjęcia, to kolory są idealnie odwzorowane, zdjęcia nie są zaróżowione, twarze nie są pomarańczowe, czernie i szarości nie są zielonkawe. To efekty często spotykane przy słabej jakości nadrukach. Czyli nie u nas. Nadruki na kubkach w małych nakładach wykonujemy w technologii sublimacji.

Przy zamówieniach większych ilości, baza dostępnych możliwości jest większa. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów wykonanychch ze szkła, ceramiki i porcelany. Do wyboru są różne, w tym bardzo oryginalne, designerskie kształty oraz różne pojemności. Przy nadrukach większych ilości stosujemy metodę sitodruku bezpośredniego, kalkomanii ceramicznej lub graweru. Istnieje możliwość uzyskania produktu absolutnie niepowtarzalnego dzięki zwiększonym możliwościom – np. barwienie kubka na dowolny kolor, czy nadruk w nietypowym miejscu – wewnątrz kubka, na uszku, na dnie.

Oferujemy również nadruki na filiżnakach, szklankach i kuflach. Filiżanki, szklanki i kufle z nadrukiem wykonujemy w technologii kalkomanii, sitodruku lub graweru.

Zapytaj o cenę

Kubki reklamowe