Koszulki z nadrukiem

wysokiej jakości trwałe nadruki w atrakcyjnej cenie

Koszulki z nadrukiem

Oferujemy wysokiej jakości koszulki z trwałym nadrukiem. Specjalizujemy się w średnich i dużych nakładach, które wykonujemy w technologii sitodruku bezpośredniego lub transferu sitodrukowego i na które możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Małe nakłady wykonujemy w technologii bezpośredniego druku cyfrowego DTG, która pozwala uzyskać trwałe, pełnokolorowe nadruki na koszulkach przy cenie niezależnej od ilości kolorów.

W ofercie mamy również technologie uzupełniające, takie jak haft komputerowy, folie transferowe flex, flock, subliflock. Nadruki na białych podłożach poliestrowych wykonujemy w technologii sublimacji.

Żadna z wymienionych technologii nie ma nic wspónego z tanimi termotransferami-prasowankami. Nasze nadruki są profesjonalnie wykonane, trwałe i charakteryzują się wysoką odpornością na pranie, moczenie, ścieranie i działanie promieni słonecznych.

W naszej ofercie znajduje się również znakowanie odzieży roboczej. Nadruki na kamizelkach odblaskowych, kurtkach roboczych, polarach, spodniach i kombinezonach wykonujemy za pomocą sitodruku, haftu lub przy użyciu specjalnych naszywek.

Zapytaj o cenę

Kubki reklamowe